Helyi Választási Iroda
vezetőjének neve
dr. Bocsi István jegyző
elérhetőségei
- hivatali helyiség címe: 2040 Budaörs, Szabadság út 134.
- telefonszám: +36 (23) 447-815
- elektronikus levélcím: valasztas@budaors.hu
általános tájékoztatás választópolgárok, jelöltek és jelölő szervezetek részére (választási információs szolgálat)
- telefon: +36 23 880-417, +36 23 447-811, +36 23 447-826
- elektronikus levélcím: valasztas@budaors.hu
- személyes ügyintézés: 2040 Budaörs, Szabadság út 134. III. emelet 331. iroda, hivatali munkaidőben (hétfő: 8:00-18:00, kedd, szerda, csütörtök: 8:00-16:00, péntek: 8:00-14:00, ebédidő minden nap 12:00-13:00).
tájékoztatás szavazatszámláló bizottsági tagsággal, szavazatszámláló bizottságba történő megbízással kapcsolatban
- telefon: +36 23 880-433, +36 23 447-945
- elektronikus levélcím: valasztas@budaors.hu
a választási iroda vezetőjének
- a mandátumok számának megállapításáról szóló határozata
- a választókerületek kialakításáról szóló határozata
- a szavazókörök kialakításáról és felülvizsgálatáról szóló határozata,
- Melléklet-szavazókörök listája,
- Melléklet-körzetleíró lista (szavazókörökhöz tartozó közterület-jegyzék)
- a polgármester és egyéni választókerületi jelöltállításhoz szükséges ajánlásszámok megállapításáról szóló közleménye
- a településrészi önkormányzati jelöltállításhoz szükséges ajánlásszámok megállapításáról szóló közleménye
Helyi Választási Bizottság
tagjainak és póttagjainak neve
- dr. Szinessy Péter Iván elnök
- Kőhalmy László Illés elnökhelyettes
- Szeifert Ferenc választott tag
- Dudás László megbízott tag (FIDESZ-KNDP)
elérhetőségei
- 2040 Budaörs, Szabadság út 134.
- email: valasztas@budaors.hu
ülésének várható időpontja és részletes napirendje
1. (alakuló ülés) – 2023.11.27. 17:00 Meghívó
2. ülés – 2024.03.11. 14:00 Meghívó
3. ülés – 2024.04.24. 15:00 Meghívó
4. ülés – 2024.04.30. 15:00 Meghívó
5. ülés – 2024.05.03. 14:00 Meghívó
6. ülés – 2024.05.06. 16:00 Meghívó
7. ülés – 2024.05.07. 16:00 Meghívó
8. ülés – 2024.05.14. 15:00 Meghívó
9. ülés – 2024.05.15. 10:30 Meghívó
10. ülés - 2024.05.31 13:00 Meghívó
11. ülés - 2024.06.09 20:00 Meghívó
12. ülés - 2024.06.10 10:00 Meghívó
13. ülés - 2024.06.14 08:30 Meghívó
A Helyi Választási Bizottság üléséről készült jegyzőkönyvek
A Helyi Választási Bizottság határozatai
Szavazatszámláló bizottságok
tájékoztatás szavazatszámláló bizottsági tagsággal, szavazatszámláló bizottságba történő megbízással kapcsolatban:
- telefon: +36 23 880-433, +36 23 447-945
- elektronikus levélcím: valasztas@budaors.hu
1. számú szavazókör (Szabadság út 136., Vackor Óvoda)
- Diramerján Beáta - választott tag, elnök
- Faragó Zoltán - választott tag, elnökhelyettes
- Hága Györgyi – választott tag
- Csató Dániel Róbert - Fidesz-KDNP
- Szilágyi Tas Ferenc - Fidesz-KDNP
- Heim Pál Antal - Tisza Párt
- Körömi Csenge Anikó - Magyar Kétfarkú Kutya Párt
- Gombor István - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
- Szabó Sándorné - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
2. számú szavazókör (Szabadság út 136., Vackor Óvoda)
- Potornai Jánosné - választott tag, elnök
- Pusztainé Adriányi Judit - választott tag, elnökhelyettes
- Szalay Boglárka – választott tag
- Csató Roland Tamás - Fidesz-KDNP
- Nyíri Gergely Zoltán - Fidesz-KDNP
- Rutz Csaba - Magyar Kétfarkú Kutya Párt
- Papp Ilona Mariann – Budaörs Fejlődéséért Egyesület
3. számú szavazókör (Szabadság út 26., Jókai Mór Műv. Ház)
- Máté Dorián - választott tag, elnök
- Farkas Fruzsina Flóra - választott tag, elnökhelyettes
- Juhász Istvánné – választott tag
- Döme Sámuel Artemon - Fidesz-KDNP
- Peszneker Sarolta - Fidesz-KDNP
- Fodor Magdolna - Tisza Párt
- Patonai Laura - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
- Fisli Hajnalka - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
- Klimaj Gábor - Magyar Kétfarkú Kutya Párt
4. számú szavazókör (Szabadság út 26., Jókai Mór Műv. Ház)
- Simon András - választott tag, elnök
- Németberta Sándor - választott tag, elnökhelyettes
- Kővári Attila István – választott tag
- Balogh Márton - Fidesz-KDNP
- Pető Kata -Fidesz-KDNP
- Farkas János Gábor - Tisza Párt
- Czeglédi Gabriella Mária - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
- Holinszky Gabriella - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
- Kasso Leila - Magyar Kétfarkú Kutya Párt
5. számú szavazókör (Rózsa u. 17., Rózsa Utcai Tagóvoda)
- Vigh Katalin - választott tag, elnök
- dr. Gráfel Vilmos - választott tag, elnökhelyettes
- Fazekas Tünde Ilona – választott tag
- Szentirmay István Sándor - Fidesz-KDNP
- Zwick Zoltán Jenő - Fidesz-KDNP
- Németh Zoltán - Tisza Párt
- Varga Éva - Mi Hazánk Mozgalom
- Horváth László Jenő - Magyar Kétfarkú Kutya Párt
- Danis Miklós - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
6. számú szavazókör (Rózsa u. 17., Rózsa Utcai Tagóvoda)
- Varga Ákos Csaba - választott tag, elnök
- Szapu Tamás Sándor - választott tag, elnökhelyettes
- Sipos Ágnes – választott tag
- Berente Imre Jánosné -Fidesz-KDNP
- Szüle Zoltán - Fidesz-KDNP
- Szobota Eszter - Tisza Párt
- Szeltner Csaba - Magyar Kétfarkú Kutya Párt
- Fodor Piroska - Magyar Kétfarkú Kutya Párt
- Borbély Bernadett - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
7. számú szavazókör (Őszibarack u. 29., Kesjár Cs. Ált. Isk.)
- Farkas Ozor - választott tag, elnök
- Gál Sándor - választott tag, elnökhelyettes
- Újvári Zsolt – választott tag
- Havasi Istvánné - Fidesz-KDNP
- Dr. Lamboy Beáta - Fidesz-KDNP
- Biró János Ferenc - Tisza Párt
- Maitinsky Andrásné – Budaörs Fejlődéséért Egyesület
8. számú szavazókör (Őszibarack u. 29., Kesjár Cs. Ált. Isk.)
- Tasnádi Tünde Ildikó - választott tag, elnök
- Domina Gitta - választott tag, elnökhelyettes
- Komkov Dániel – választott tag
- Albrecht Krisztina Erzsébet - Fidesz-KDNP
- Misek Orsolya - Fidesz- KDNP
- Olasz Tiborné - Tisza Párt
- Kriska Veronika – Budaörs Fejlődéséért Egyesület
9. számú szavazókör (Hársfa u. 29., 1. Sz. Ált. Isk.)
- Krausz Ádám - választott tag, elnök
- Magyar-Császár Kata - választott tag, elnökhelyettes
- dr. Porkolábné Balogh Rózsa – választott tag
- Medgyesy Erzsébet Andrea - Tisza Párt
- Svraka János - Fidesz-KDNP
- Svraka Márk Péter - Fidesz-KDNP
- dr. Farkasné dr. Gábor Alice Mária – Budaörs Fejlődéséért Egyesület
10. számú szavazókör (Hársfa u. 29., 1. Sz. Ált. Isk.)
- Molnárné Cselényi Katalin - választott tag, elnök
- Peákné Inotay Mária Magdolna - választott tag, elnökhelyettes
- Kiss Józsefné – választott tag
- Svraka Gábor János - Fidesz-KDNP
- Svrakáné Palkó Éva Erzsébet - Fidesz-KDNP
- Szénási András - Tisza Párt
- László Szilvia - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
11. számú szavazókör (Ifjúság u. 6., Herman O. Ált. Isk.)
- Neppné Horváth Erzsébet - választott tag, elnök
- Jaczina István - választott tag, elnökhelyettes
- Sulyok Zoltánné – választott tag
- Dr. Dékány Dorottya Rebeka - Fidesz-KDNP
- Németh János Márk - Fidesz-KDNP
- Bocsi-Horváth Mónika - Tisza Párt
- Juhászné Tóth Anna - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
- Varga Zsuzsanna - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
12. számú szavazókör (Ifjúság u. 6., Herman O. Ált. Isk.)
- Jaczina Istvánné - választott tag, elnök
- Zólyomi Mónika - választott tag, elnökhelyettes
- Hegedüs Tamás – választott tag
- Dr. Horváth Zsoltné - Fidesz-KDNP
- Takáts Dénes Józsefné - Fidesz-KDNP
- Nagyné Tóth Edina - Tisza Párt
- Pajor Julianna Mária - Mi Hazánk Mozgalom
- Sebestyén Mária - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
- dr. Szatmári István - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
13. számú szavazókör (Ifjúság u. 6., Herman O. Ált. Isk.)
- Bolváriné Kecskés Ida Ildikó - választott tag, elnök
- Jaczina Zoltán - választott tag, elnökhelyettes
- Gulyás Éva – választott tag
- Kiss Enikő választott tag
- Félegyházy-Megyesi Péter - Fidesz-KDNP
- Munkás Ágnes - Tisza-Párt
- dr. Bereczki Krisztina - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
14. számú szavazókör (Ifjúság u. 6., Herman O. Ált. Isk.)
- Ocskai Istvánné - választott tag, elnökhelyettes
- Bartha Károlyné - választott tag, elnök
- Szabó Istvánné – választott tag
- Frank István - Fidesz-KDNP
- Szilágyi Győző - Fidesz-KDNP
- Szántóiné Hajósi Virág - Tisza Párt
- Sitkei Péter - Mi Hazánk Mozgalom
- Tóth Dávid - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
15. számú szavazókör (Iskola tér 1., Bleyer J. Ált. Isk.)
- Dömötör-Séra Mária Julianna - választott tag, elnök
- Csendes Judit - választott tag, elnökhelyettes
- Balter Zsuzsanna – választott tag
- Fotyék Tibor - Fidesz-KDNP
- Fülöp Anna Mária - Tisza Párt
- Biróné Váry Katalin - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
- Kerékgyártó Tibor Ferencné - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
16. számú szavazókör (Iskola tér 1., Bleyer J. Ált. Isk.)
- Farkas Olivér - választott tag, elnök
- Somogyi Zoltán - választott tag, elnökhelyettes
- Rákosiné Nagy Zsuzsanna Katalin – választott tag
- Kiss Zoltán Ferenc - Fidesz-KDNP
- Rádiné Erdélyi Mária - Fidesz-KDNP
- Tóth Benedek - Tisza Párt
- Hermann József Béla - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
- Tóth Mihályné – Budaörs Fejlődéséért Egyesület
17. számú szavazókör (Iskola tér 1., Bleyer J. Ált. Isk.)
- Peák Adrienn Laura - választott tag, elnök
- Pintér Judit Irén - választott tag, elnökhelyettes
- Erdélyi István Gergely – választott tag
- Bohdány Ágnes - Fidesz-KDNP
- Novák-Gulyás Rózsa - Fidesz-KDNP
- Porkolábné Kóra Zsuzsa - Tisza Párt
- Horváth Tamás András - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
18. számú szavazókör (Iskola tér 1., Bleyer J. Ált. Isk.)
- Németberta Bence Márton - választott tag, elnök
- Hunyadi Orsolya- választott tag, elnökhelyettes
- Kővári Péter – választott tag
- Erdős Jolán - Fidesz-KDNP
- Tóth Attila Tamás - Fidesz-KDNP
- Kóczé Péter - Tisza Párt
- Tamási Ildikó Éva - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
- Gömöri Imre - Magyar Kétfarkú Kutya Párt
19. számú szavazókör (Kismartoni u. 45., Kamaraerdei Közösségi Ház)
- Vágner Adrienn Margit - választott tag, elnök
- Szandavári János Gyula - választott tag, elnökhelyettes
- Földházi Béla Tamás – választott tag
- Götze Endre László - Fidesz-KDNP
- Osztobányi Gábor János - Fidesz-KDNP
- Dr. Kováts Ágnes - Tisza Párt
- Hirkó Kata - Kamaraerdőért Érdekvédelmi Egyesület
- Török Krisztián - Kamaraerdőért Érdekvédelmi Egyesület
- Nagy Géza - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
20. számú szavazókör (Kismartoni u. 45., Kamaraerdei Közösségi Ház)
- Bajza Szilvia - választott tag, elnök
- Szandaváriné Kontha Katalin - választott tag, elnökhelyettes
- Stefán Kornél – választott tag
- Götzéné Ferencsik Adriána - Fidesz-KDNP
- Hajnal József Sándor - Fidesz-KDNP
- Kozma Szabolcs - Tisza Párt
- Kopa Anikó - Kamaraerdőért Érdekvédelmi Egyesület
- Maráz András - Kamaraerdőért Érdekvédelmi Egyesület
- Kis Gyula - Budaörs Fejlődéséért Egyesület
Adatkezelési tájékoztató
Adatkezelési tájékoztató választási bizottságokkal összefüggő adatkezelési tevékenységről