| Kategória | Alkategória | Tárgy | Forrásintézmény | Ügyazonosító | Hirdetményi azonosító / iktatószám | Kifüggesztés dátum | Levétel dátum |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Külső szervezet hirdetménye | Felmérés | Háztartási Költségvetési Felvétel | KSH Központi Statisztikai Hivatal | KSH/2101/2025 | XIII/3364/2025 | 2025-12-17 | 2027-01-11 |
| Külső szervezet hirdetménye | Közlemény | KSH Statisztikai Igazgatóság lakossági felhívása a Budaörs területén 2027 év január hónapig tartó, 1539, 1942, 2003 és 2154 számú adatgyűjtésekkel kapcsolatban | Központi Statisztikai Hivatal | KSH/74-I/2026. | XIII/249/2026. | 2026-01-16 | 2027-02-01 |
| Belső hirdetmény - Budaörsi Polgármesteri Hivatal hirdetménye | Pályázati felhívás | Pályázat az iparosított technológiával épült társasházak felújításának, korszerűsítésének támogatására | Budaörsi Polgármesteri Hivatal Vagyongazdálkodási Iroda | IX/71/2026 | XIII/1592/2026 | 2026-06-01 | 2026-10-01 |
| Belső hirdetmény - Budaörsi Polgármesteri Hivatal hirdetménye | Pályázat | Közoktatási ösztöndíj pályázat | Budaörsi Polgármesteri Hivatal Szociális Iroda | XIV/1253-3/2026 | XIII/1621/2026 | 2026-06-04 | 2026-10-01 |
| Külső szervezet hirdetménye | Ingó árverési hirdetmény | Andusek József ingó árverési ügye | Dr. Horváth László Imre Végrehajtói Irodája | 0158-M.AV.0013/2009/209 | XIII/2147/2026 | 2026-08-05 | 2026-10-06 |
| Külső szervezet hirdetménye | Ingó árverési hirdetmény | BaranyaCredit Pénzügyi Zrt. árverési ügye | Schadl és Társa Végrehajtói Iroda | 348.V.0989/2024/106 | XIII/2232/2026 | 2026-08-14 | 2026-10-09 |
| Belső hirdetmény - Budaörsi Polgármesteri Hivatal hirdetménye | Pályázati felhívás | Pályázat a Budaörs Város Önkormányzata tulajdonában lévő, HRSZ 115/A/1, Budaörs, Templom tér 17. fsz. 1. szám alatt ingatlan bérbeadás útján történő hasznosítására | Budaörsi Polgármesteri Hivatal Vagyongazdálkodási Iroda | IX/110/2026. | XIII/110/2026. | 2026-08-17 | 2026-10-06 |
| Külső | Föld adásvétel | Adásvételi szerződés közzététele | Pest Vármegyei Kormányhivatal Földhivatali Főosztály | 574.395/2026 | XIII/2276/2026 | 2026-08-25 | 2026-09-24 |
| Külső szervezet hirdetménye | Hagyatéki ügy | Huszti Hedvig Réka hagyatéki eljárása | Dr. Szécsényi-Nagy Kristóf Közjegyzői Irodája | 14042/N/110/2026/32. | XIII/2285/2026 | 2026-08-26 | 2026-09-11 |
| Külső szervezet hirdetménye | Kézbesítés | Erinum Capital Zrt. kézbesítés | Budaörsi Járásbíróság | 1402-21.Vh.438/2025/22. | XIII/2289/2026 | 2026-08-26 | 2026-09-11 |
| Külső szervezet hirdetménye | Kézbesítés | Katona Klára Margit kézbesítés | Dabasi Járásbíróság | 1404-18.Vh.691/2026/4. | XIII/2323/2026. | 2026-08-31 | 2026-09-16 |
| Külső szervezet hirdetménye | Kézbesítés | Galambos Imre kézbesítés | Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság Budaörsi Rendőrkapitányság Szabálysértési Hatóság | 13801/172-12/2026. szabs. | XIII/2330/2026 | 2026-09-01 | 2026-09-17 |
| Külső szervezet hirdetménye | Hagyatéki ügy | Nagy László hagyatéki eljárása | Dr. Szécsényi-Nagy Kristóf Közjegyzői Irodája | 14042/N/263/2025/29. | XIII/2332/2026 | 2026-09-02 | 2026-09-18 |
Időpontfoglalás