BUDAÖRS VÁROS ÖNKORMÁNYZAT EGYESÍTETT BÖLCSŐDEI INTÉZMÉNYEK Százszorszép Bölcsőde pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében Bölcsődei dajka munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):

A területéhez tartozó helyiségek, berendezések folyamatos tisztán tartása, takarítása az ellátás segítése.

Betöltendő állás jogviszonya:

Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:

Határozatlan, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs

Álláshirdető szervezet bemutatása:

A Budaörs Város Önkormányzat Egyesített Bölcsődei Intézmények ( 2040 Budaörs, Dózsa György utca 17/A. ). Bölcsődéinkről a bolcsode-budaors.hu oldalon tudnak tájékozódni. A hirdetéssel kapcsolatban Németh Lászlóné 06-23/415-402-es telefonszámon ad tájékoztatást. A jelentkezéseket az ebi@bolcsode-budaors.hu e-mail címen várjuk.

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ

(pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992.évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Magyar állampolgárság
  • Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:

Befejezett 8. osztály, alap- és középfokú részszakképesítések, felnőttképzési szakmai végzettség, speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség, vagy részszakma (középfokú szakképzettség) , Szociális gondoskodás, m.n.s., 8. általános

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:

  • Hatékony munkavégzés (alap)
  • Érzelmi intelligencia (alap)
  • Együttműködés (alap)
  • Elkötelezettség, megbízhatóság (Etikus magatartás) (egyéb)

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • önéletrajz
  • A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

A pályázat benyújtásának határideje:

2024.06.15.

A pályázat elbírálásának módja:

A pályázati feltételeknek megfelelő pályázatokról a jogszabályban meghatározott eljárást követően az Egyesített Bölcsődei Intézmények belső vezetői teamje dönt.

A pályázat elbírálásának határideje:

2024.06.30.

Állás tervezett betöltésének időpontja:

2024.09.01.