ÁLLÁSPÁLYÁZAT

Budaörsi Mákszem Óvoda pályázatot hirdet Munkaviszony (MT) keretében takarító munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):

Takarítói és gondozói feladatok ellátása a munkaköri leírás szerint munkavállaló tartós távollétének idejére, várhatóan 2024.07.15-től 2027.08.31-ig.

Betöltendő állás szakmacsoportja:

fizikai munka

FEOR besorolás:

9112 Intézményi takarító és kisegítő

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád):

Egyéb

Betöltendő állás jogviszonya:

Munkaviszony (MT)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:

Határozott, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs

Álláshirdető szervezet bemutatása:

www.makszemovi.hu

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ

(pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): www.makszemovi.hu

Pályázati feltételek:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:

  • 2. Befejezett 8. osztály, alap- és középfokú részszakképesítések, felnőttképzési szakmai végzettség, speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség, vagy részszakma (középfokú szakképzettség) , Általános képzési programok, tovább nem bontható, Alapfokú iskolai végzettség

Pályázat elbírálása során előnyt jelent:

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő végzettség/képesítés:

  • 3. Befejezett 10. osztály, alsó középfokú részszakképesítés, szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés, felnőttképzési szakmai végzettség, részszakma - középfokú szakképzettség , Oktatás, tovább nem bontható, Kisgyermekgondozói vagy dajka képesítés
  • A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Nem
  • A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • önéletrajz

A pályázat benyújtásának határideje:

2024.06.28. 00:00

A pályázat elbírálásának határideje:

2024.07.05. 00:00

Állás tervezett betöltésének időpontja:

2024.07.15.

Publikálás tervezett időpontja:

2024.06.06.